whatsapp phone
top-image

עובד זר סיעודי

העסקת עובד זר בסיעוד

כאשר מעריכים את איכות החיים של קשיש, חשוב לכלול לא רק את היסודות כמו אוכל ומגורים, אלא גם דברים כמו חיי חברה, מצב נפשי ורגשי ויכולת לבטא את עצמו בצורה יצירתית. העסקת עובד זר סיעודי הפכה לסטנדרט בשנים האחרונות. מחקרים רבים מעידים על כך שזו דרך הפעולה הנבחרת והמומלצת של האוכלוסייה הבוגרת. כדי להזמין מטפל סיעודי זר באופן חוקי, ולהעסיק אותו על פי הדרישות של משרד הפנים, ניתן לפשר את התהליך ולפנות ישירות אל בית להורים לקבלת הייעוץ והליווי הנדרשים.

אז למה שהקשיש ירצה לשקול להביא עובד זר סיעודי?

העסקת עובד זר סיעודי מאפשרת למטופל להישאר בנוחות של ביתו, ומפחיתה את הסבירות שהוא עלול להרגיש מוגבל בכל דרך שהיא. עבור אנשים מבוגרים רבים, מעבר למסגרת מוסדית הוא טראומטי שכן הוא מוריד את ההערכה העצמית שלהם ומוריד מהם את העצמאות.

העסקת עובדים זרים למתן טיפול סיעודי טומנת בחובה יתרונות כפולים: שמירה על השגרה המוכרת של המטופל ומאפשרת למטפל להתאים טוב יותר את צרכי המטופל.

בהשוואה למבנים מוסדיים, שיטה זו עדיין עדיפה מבחינה כלכלית. מעקב, טיפול סיעודי והגנה על חייו של הקשיש מסביב לשעון יכולים להינתן על ידי מטפלים סיעודיים זרים כחלופה לאפשרויות סיעוד קונבנציונליות.

כאשר נדרש מענה מיידי אך אין מטפלים סיעודיים נגישים, הליך העסקת מטפל זר הוא פשוט ומהיר. כתוצאה מהידיעה שיקיריהם נמצאים בידיים טובות, מטופלים רבים ובני משפחותיהם חווים תחושת נינוחות וביטחון.

אילו מאפיינים מזכים באפשרות העסקת עובד זר?

מטופלים שאינם מתגוררים במוסד סיעודי אך נמצאו זקוקים למעקב ותמיכה 24 שעות ביממה, עשויים להיות זכאים להעסיק עובד זר סיעודי. בין היתר צריך להיות בגיל פרישה -גברים נדרשים לפרוש בגיל 67, בעוד שנשים יכולות לעשות זאת בגיל 62. אנשים מעל גיל 65 יכולים להגיש בקשה להעסקת עובד זר אם הם עומדים בדרישות מסוימות, כולל מגורים בקהילה כמו דיור מוגן וזקוקים לעזרה בפעילויות כמו אכילה, התלבשות, ניידות בבית, הכנת ארוחות והליכה לשירותים. אזרח שהגיש בקשה ונמצא זכאי לגמלת סיעוד מביטוח לאומי ועבר מבחן הערכת תלות בהצלחה, יזכו בנקודות המזכות אותם באפשרות להעסקת עובד סיעודי זר. לבירור זכאות ועזרה בתהליך, צרו קשר עם בית להורים.

אילו מאפיינים מזכים באפשרות העסקת עובד זר?

חברות סיעוד עובדים זרים

ההורים שלכם מתפקדים פחות ופחות טוב בזמן האחרון? ברור לכם לאן הדברים עלולים להגיע ואתם רוצים להקדים תרופה למכה? אם כך, ברור מדוע אתם מחפשים כבר עכשיו חברות סיעוד עובדים זרים. לכל אדם מגיע לקבל סיוע, עזרה וליווי ברגעים הכי מורכבים בחיים. לכן, אם אחד מההורים שלכם כבר לא מתפקד טוב או שהוא אולי הפך לסיעודי, אין ספק שצריך לדאוג לו לעזרה. זו בדיוק הסיבה שבגללה כדאי לכם לפנות אל חברת בית להורים. מדובר על חברה מובילה ומקצועית בכל מה שקשור למתן יעוץ והכוונה לגיל השלישי. אנשי הצוות שעובדים כאן מקצועיים ביותר, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שכאן יש לכם על מי לסמוך.

איך לבחור חברה אחת מבין מגוון חברות סיעוד עובדים זרים?

בשנים האחרונות צצו בישראל עוד ועוד חברות סיעוד עובדים זרים. אפשר גם להבין מדוע זה קרה, שכן הצורך בשירות כזה הולך וגובר. עם זאת, נשאלת השאלה: האם בכל אחת מאותן חברות סיעוד עובדים זרים תקבלו את השירות שאתם מחפשים? והאם בכל חברה כזאת ההורים שלכם יקבלו את הסיוע הדרוש להם? יש הרבה שירותים שאנשים בגיל השלישי זקוקים להם. לכן, אם תוכלו לבחור חברה שמעניקה שירותים ייחודיים לגיל הזה, מה טוב. בנוסף, כמובן שכדאי יהיה לפנות אל חברה שתוכל להעניק לכם שירות בפריסה ארצית. חברות שמעניקות שירותים בפריסה ארצית אלה הן חברות רציניות ובעלות יכולות, מה שאומר שניתן לסמוך עליהן בקלות.

בדקו מה אומרות חוות הדעת

עדיין יש לכם דילמה לגבי השאלה באיזו חברה לבחור בכל מה שנוגע לייעוץ לגיל השלישי? שמעתם על לא מעט חברות סיעוד עובדים זרים שאצלן תוכלו לקבל סיוע? אם כך, עכשיו זה הרגע הנכון לבדוק גם מה אחרים אומרים על השירות שכל חברה כזאת יכולה להציע לכם. כאשר תרדו לעומק הפרטים תגלו בעצמכם: חברת בית להורים לא תאכזב אתכם. זה לא משנה בני כמה ההורים שלכם או מה בדיוק המצב הבריאותי שלהם. מה שבטוח זה שכאן, עם אנשי מקצוע מנוסים ורציניים כמו אלה שמחכים לכם בחברה זו, ההורים שלכם יקבלו את מה שהם זקוקים לו.

חברות סיעוד עובדים זרים

עובד זר לקשיש

לראות שאבא שלכם הפך לקשיש שזקוק לעזרה זה לא דבר קל. אומנם ברור לכולנו שכולנו נגיע לשם במוקדם או במאוחר, אך לראות את זה קורה מול העיניים שלנו זה לא כל כך פשוט. כולנו רוצים להעניק להורים המבוגרים שלנו את היחס הטוב ביותר, אך לטפל בהם בכוחות עצמנו זה כמעט בלתי אפשרי. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם מחפשים פתרון? אם כך, כדאי שתתחילו לחשוב על העסקת עובד זר לקשיש.  עוברים זרים אומנם לא תמיד מדברים עברית, אך הם עושים עבודה נפלאה. הם מלווים את הקשישים ברגעים לא פשוטים בחייהם וגם עוזרים לקרובי המשפחה של הקשיש. לכן, אם תוכלו לפנות עוד היום אל חברת בית להורים לקבלת ייעוץ ושירות בתחום הזה, למה לדחות זאת עוד ועוד?

מהם היתרונות של העסקת עובד זר לקשיש?

אנשים רבים חושבים על האופציה של העסקת עובד זר לקשיש אך לא תמיד הם בטוחים שזו הבחירה הנכונה. עם זאת, חשוב שתבינו: יש לכך יתרונות רבים שהופכים את האפשרות הזאת למוצלחת. למשל, העובד הזר יכול לארח לחברה לקשיש. כלומר, מעבר לעובדה שאותו עובד זר לקשיש מסייע לו מבחינה פיזית, פעמים רבות הוא גם תומך בו מבחינה רגשית. הוא נמצא איתו שעות רבות בזמן שקרובי המשפחה לא יכולים להגיע ולבקר, מה שמסייע להפיג את הבדידות. מדהים לראות איזה קשרים עמוקים ואמיצים נוצרים פעמים רבות בין העובדים הזרים ובין הקשישים, כך שגם במקרה של אבא שלכם זה יכול להיות פתרון טוב.

אל תוותרו על קבלת סיוע מחברה מקצועית

לחפש עובד זר לקשיש לבד זו עלולה להיות משימה מורכבת מידי. יש אומנם הרבה מידע שתוכלו לקרוא בנושא אונליין, אך בפועל, זה לא כל כך פשוט. לכן כדאי שתפנו עוד היום אל חברה מובילה שתוכל לעזור לכם בכל מה שצריך בנושא הזה. חברה כזאת היא חברת בית להורים. כאן תקבלו שירותים ייחודיים בכל מה שנוגע להכוונה ויעוץ לגיל השלישי, אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום ותראו שלא תצטערו על כך כשהעובר הזר יגיע לביתו של אבא שלכם.

עובד זר לקשיש

עובדים זרים זמניים

יש להורים שלכם עובד זר שעובד אצלם באופן קבוע אך הוא יצא לחופשה? החלטתם להפסיק להעסיק את אותו עובד זר ואתם מחפשים פתרון ביניים, עד שתמצאו עובד זר קבוע? אם כך, בוודאי תשמחו מאוד לדעת שיש עובדים זרים זמניים. עובד זר זמני זה כל מה שצריך כדי לדעת שההורים שלכם יהיו בידיים טובות וכדי שהם לא יישארו לבד אפילו יום אחד. העובד הזר הזמני יוכל להגיע מתי שתבקשו, וזה ייתן לכם עוד זמן לחפש בנחת את העובד הקבוע שיהיה להורים שלכם בעתיד. אתם תוהים היכן תוכלו למצוא עובדים זרים זמניים? התקשרו עוד היום אל חברת בית להורים. כאן תקבלו מענה מקצועי, ייעוץ והכוונה בכל מה שקשור לגיל השלישי, כך שאתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום.

מהם היתרונות של עובדים זרים זמניים?

יש לא מעט מקרים שבהם עובדים זרים זמניים יכולים להוות פתרון טוב. למשל:

 • כאשר העובד הזר הקבוע יוצא לחופשה
 • כאשר הוויזה של העובד הזר הקבוע כבר לא בתוקף
 • במצבים שבהם הקשישים לא מסתדרים עם העובדים הזרים הקבועים ורוצים להחליף אותם

בנוסף, יש לא מעט מקרים שבהם הקשישים מתפקדים ורוצים רק עזרה נקודתית של כמה ימים ספציפיים. למשל, אם קרובי המשפחה יוצאים לחופשה והקשיש נשאר לבדו בארץ כמה ימים, אין ספק שהעסקת עובד זר זמני זה יכול להיות פתרון נוח.

איך נוכל לדעת שהעובדים הזרים הזמניים עושים עבודה טובה?

הקושי שמתעורר פעמים רבות בהעסקת עובדים זרים זמניים, הוא לדעת האם אפשר לסמוך עליהם. בכל זאת, אתם מכניסים מישהו לבית ההורים והוא נמצא קרוב אליהם בכל רגע. לכן חשוב מאוד לפנות אך ורק אל חברה אמינה שתוכל לעזור לכם בעניין הזה. זו בדיוק הסיבה שבגללה חברת בית להורים זו בחירה טובה. מדובר על חברה מקצועית ביותר שתלווה אתכם לכל אורך הדרך, החל בהבנה של השירות הדרוש לכם ועד למציאת העובד הזר המתאים לכם. החברה מעניקה תחת קורת גג אחת את כל השירותים הייחודיים לגיל השלישי, אז למה שלא תדברו עם נציגיה כבר עכשיו?

איך נוכל לדעת שהעובדים הזרים הזמניים עושים עבודה טובה?

מטפלים זרים

הגיע השלב שבו אתם מביטים על ההורים שלכם ומבינים שכבר קשה להם להסתדר לבד? אתם תוהים כיצד תוכלו לעזור להם ורוצים להיות בטוחים שאתם דואגים להם בצורה הטובה ביותר? אם כך, טבעי שתחשבו על העסקת מטפלים זרים. למען האמת, מטפלים שהם עובדים זרים יכולים לעשות עבודה נהדרת. הם יכולים להגיע לבית ההורים, לדאוג להם ולהבטיח שהם לא יהיו לבד. לא אחת המטפלים הזרים והקשישים יוצרים ביניהם קשרים מרגשים ועמוקים ביותר. לכן אין ספק שגם מבחינה חברתית זה יכול להיות פתרון טוב. מחפשים חברה שבעזרתה תוכלו למצוא מטפל זר טוב? פנו עוד היום אל חברת בית להורים ותראו שתצאו מרוצים ביותר – מהשירות, מהעזרה ומהמקצועיות של החברה.

קווים לדמותם של מטפלים זרים מוצלחים

לבחור מטפל אחד זר מבין הרבה מטפלים זרים זו לא משימה קלה בכלל. מדובר כאן על ההורים שלכם וברור שאתם רוצים עבורם את הטוב ביותר. לכן כדאי יהיה לשים לב לכמה פרטים חשובים בבואכם לבחור את המטפל הזר הנכון להורים שלכם. ראשית, כדאי לחשוב האם אתם מעדיפים אישה, גבר או שזה לא משנה לכם. שנית, כשמדברים על מטפלים זרים טובים, יש לברר האם יש למטפל ניסיון? אישור שהייה בארץ? משפחות שיכולות לתת לגביו חוות דעת טובה? כדאי לברר לעומק פרטים כאלה, כי הרעיון הוא לבחור מטפל שבאמת יוכל לדאוג להורים שלכם בעת צרה.

מדוע כדאי להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית שמומחית לגיל השלישי?

לחפש לבד מטפלים זרים זה לא פשוט. הארץ שלנו מלאה במטפלים זרים, אך לרוב לא ניתן יהיה להעסיק אותם באופן ישיר. ברוב המקרים יהיה צורך לפנות אל חברה שתסייע. בנוסף, אם תפנו אל חברה שזו המומחיות שלה, תוכלו להיות בטוחים שאתם מגיעים על המטפלים הכי מומלצים שיש. במקרה של חברת בית להורים אתם תראו, כבר מהרגע הראשון, שיש לכם על מי לסמוך. זו חברה מקצועית ביותר, אמינה ומובילה, כך שהשירות שלה יסייע לכם להבטיח שהוריכם יקבלו את הטוב ביותר. התקשרו עוד היום אל נציגי החברה ותראו שמעכשיו תוכלו לישון בשקט, כי ההורים שלכם יהיו בידיים טובות.

קווים לדמותם של מטפלים זרים מוצלחים

לייעוץ חינמי ומקיף

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  קרא עוד בנושא

  post-image
  חברות מטפלות לקשישים

  לבחור את העזרה הנכונה ביותר לאדם קשיש זה לא עניין כל כך...

  המשך קריאה >
  post-image
  חברות סיעוד בחיפה

  חברת סיעוד בחיפה "בית להורים" זו עלולה להיות מציאות קשה להתעורר אליה ולגלות...

  המשך קריאה >
  post-image
  בתי אבות בחיפה

  בתי אבות בחיפה מומלצים יש היסוס טבעי כשאנשים שומעים את המילים "בית אבות",...

  המשך קריאה >
  post-image
  חברות סיעוד בקריות

  חברת סיעוד בקריות "בית להורים" כולנו מנסים לבקר את ההורים שלנו לפחות פעם...

  המשך קריאה >
  post-image
  טיפול סיעודי בבית

  טיפול בחולה סיעודי בבית השאלה האם עדיף להחזיק אדם סיעודי בביתו או להעביר...

  המשך קריאה >
  post-image
  ייעוץ והכוונה לבתי אבות

  הכוונה לבתי אבות לאחרונה התחלתם לשים לב שהזמן משפיע גם על ההורים שלכם,...

  המשך קריאה >