whatsapp phone
top-image

בתי אבות בחיפה

בתי אבות בחיפה מומלצים

יש היסוס טבעי כשאנשים שומעים את המילים "בית אבות", אבל זה לא תמיד מוצדק. מהחדרים דרך האוכל ועד לשירותים הניתנים לדיירים, בית אבות בחיפה עבר מהפכה שהביאה לסטנדרטים חדשים ואיכותיים במיוחד. לפני שתבחנו את היתרונות שמעניקים בתי אבות, חשוב לציין כי ביצוע המעבר לבית אבות הוא בחירה חשובה בחיים עבור קשישים, כזו שצריכה להיעשות לאחר שיקול דעת מדוקדק ובהתייעצות עם אנשי מקצוע. בית להורים מרס פארם מספקים שירותי ייעוץ וליווי מקצועיים בכל הנושאים הקשורים לגיל השלישי, ודואגים שתקבלו את כל התשובות לשאלות שלכם, לפני שאתם מגיעים להחלטה.

מספר יתרונות למעבר אל בית אבות בחיפה

חוסר היכולת לספק את הטיפול הדרוש לקשישים בביתם הוא מניע מרכזי לפניה אל בית אבות בחיפה. מעבר לכך שבית אבות פותר לחלוטין את בעיית הטיפול בקשיש, שכן לדיירים יש גישה לצוות רפואי מלא הכולל רופאים, אחיות, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת ועובדים סוציאליים, בנוסף המטפלים המקצועיים והמיומנים דואגים להם לצרכי היום יום של הקשישים.

בתי האבות מספקים מגורים בטוחים ונוחים לקשישים מכיוון שהם מאוישים מסביב לשעון ויש בהם מנגנוני אבטחה על מנת להבטיח את שלומם של הדיירים ויקיריהם.

כמו כן, מעבר לבית אבות הוא דרך מצוינת להילחם בבדידות, בעיה חברתית שעלולה להיות בעלת השפעות הרסניות על חייהם של קשישים. לאזרחים הוותיקים שגרים בבית אבות יש גישה למגוון רחב של הזדמנויות חברתיות, פנאי וחינוכיות, כגון חוגים, הרצאות, מסיבות ומפגשים אחרים. עבור קשישים, בית אבות בחיפה מספק מסגרת אידיאלית ליצירת חברויות חדשות עם אחרים בני דור דומה.

מה חשוב לבדוק בעת מעבר לבית אבות באזור חיפה?

כאשר אתם בונים מעבר אל בית אבות בחיפה חשוב לבדוק כי איכות הטיפול בקשישים מפוקחת על ידי דרישת משרד הבריאות למתן רישיון למוסדות סיעודיים. בנוסף, משרד הבריאות מבצע ביקורת תקופתית של בתי אבות, ומדרג את ביצועיהם על סמך הערכה של שירותי הבריאות, הסיעוד, ההאכלה וכו'. מכיוון שאתם רוצים את הטוב ביותר עבור יקירכם, עליכם לקחת בחשבון את ציוני הביקורת הזו בעת בחירת בית אבות. נדגיש שוב עד כמה חשוב להתחשב בצרכיו האישיים והבריאותיים של הפרט לפני שמחליטים על הכנסת אדם אהוב לבית אבות, וכדי לעשות זאת באופן הטוב ביותר, צרו קשר עם בית להורים מרס פארם.

מספר יתרונות למעבר אל בתי אבות בחיפה

בית אבות חיפה

ההחלטה על מעבר לבית אבות היא לא החלטה פשוטה. הדבר מקשה הן על הפרט אשר צפוי לעקור את חייו ולעבור למקום חדש והן על יקיריו. אבל מה הם הכללים לבחירת בית אבות חיפה, וכיצד תוכלו לקבל קצת בהירות לגבי מהו בית אבות, במה הוא שונה מבית חולים, והשירותים שהוא אמור להציע? בעזרתם המקצועית של בית להורים מרס פארם תוכלו לאתר את הסביבה האידיאלית ביותר עבור בני משפחתכם הקשישים.

שירותי בתי אבות בחיפה והקריות

בתי אבות מספקים טיפול מסביב לשעון לחולים בדרגות שונות של צורך רפואי, לרוב קשישים. הדברים הפשוטים ביותר, כמו להתלבש, להתקלח או לאכול, עשויים להיות קשים עבור חלקם. חלקם דורשים סיוע במשימות מורכבות יותר, כמו לזכור לקחת תרופות, קניית תרופות ושמירה על ניקיון הבית. מוסד סיעודי אמור להיות מסוגל לענות על כל הדרישות של דייריו, מהבסיסי ביותר ועד המורכב ביותר. כל השירותים של המיקום חייבים להיכלל בתעריף הבסיס.

אילו שירותים צריך בית אבות חיפה להציע?

קשישים לא צריכים לדאוג יותר לטיפולים כאשר הם עוברים אל בית אבות חיפה. מתקן הטיפול אמור לספק את כל הדרישות שלהם. זכרו כי היכולות הפיזיות והנפשיות של אדם עשויות לרדת עם הגיל, וודא שהמיקום מתאים לכם לא רק בתקופה הנוכחית, אלא גם לעתיד, למקרה שהאדם הזקן יזדקק לטיפול נוסף.

בתי אבות צריכים להיות מצוידים כדי לסייע אפילו למיעוט הדיירים שאינם זקוקים לסיוע במשימות היגיינה בסיסיות כמו לבוש, אכילה או רחצה. צריך להיות בו מספר מספיק של אנשי צוות מיומנים ומנוסים שיוכלו להגיב במהירות לדרישותיו של הדייר הבכיר. זה גם חיוני שהם מציעים את אותה תמיכה בצורה ידידותית ומזמינה. כמו כן, רוב האנשים שמבוגרים מכדי לחיות לבד לא יכולים להכין ארוחות בריאות על בסיס עקבי, וזו הסיבה שכל כך הרבה מהם מגיעים לבתי אבות. לכן חשוב לבחור בית אבות חיפה שיגיש ארוחות מאוזנות ומזינות המתחשבות בצרכי הדיירים ובכל הגבלה תזונתית שיש להם. אם אתם מחפשים בית אבות שיצליח לתת מענה לכל הדרישות של יקירכם הקשיש, צרו קשר עם בית להורים מרס פארם.

שירותי בתי אבות בחיפה והקריות

בית אבות סיעודי בחיפה

ישנם מבוגרים וקשישים שמגיעים לגיל או לשלב בחיים בו עדיף להם להתגורר במוסד לדיור מוגן, כמו בית אבות סיעודי בחיפה. בתי אבות כיום יכולים להציע שירותים שיתאימו לכל קשיש, החל מאלו העצמאיים ועד לתשושי נפש וסיעודיים החייבים במעקב צמוד מסביב לשעון, כך שניתן למצוא אחד לכל קשיש בכל מצב רפואי. עם זאת, למצוא בית אבות מתאים זאת לא תמיד משימה פשוטה, ולכן מומלץ שהמומחים של בית להורים מרס פארם ילוו אתכם בתהליך הבחירה וההחלטה.

למי מיועד בית אבות סיעודי בחיפה?

בתי אבות, ומוסדות סיעודיים באופן כללי, מיועדים לקשישים הזקוקים לעזרה ולוויה תוך עיסוק בפעילויות "רגילות" של חיי היומיום, כגון קימה מהמיטה, שימוש בשירותים, מקלחת, אכילה וכו'. אנשים מבוגרים רבים מגיעים לנקודה בגיל מתקדם שבה הם זקוקים לתמיכה במשימות היומיומיות הללו. בית אבות סיעודי בחיפה הוא אחת האפשרויות המיוחדות הקיימות בתחום הסיעוד. בבית אבות סיעודי לכל הדיירים הקשישים יש צרכים רפואיים ורמות עזרה שונות. טיפול בקשישים עם מגוון בעיות בריאותיות הוא בגדר העיסוק של הצוות הסיעודי במקום זה.

בתי אבות סיעודיים בחיפה יתרונות

אתם בוודאי כבר יודעים את הערך העצום ואת היתרונות הגדולים הרבים של בית אבות סיעודי בחיפה אם בן משפחה קרוב או קרוב משפחה אחר הגיעו למצב סיעודי והייתם שותפים בניסיון לסייע ולטפל בו. אם התמזל מזלכם להימנע ממצב כזה עד כה, כדאי שתדעו שמתן טיפול מסביב לשעון לקשיש שאיבד את היכולת לבצע את כל היבטי חיי היומיום שלו בכוחות עצמו, הוא מצב קשה ומאתגר ביותר שרובם המכריע של האנשים אינם מסוגלים להתמודד איתו במשך תקופה ממושכת. מי שמטפל באדם אהוב שאינו מסוגל לדאוג לעצמו חייב להקדיש זמן לא מבוטל לעניין בכל יום, ללא אפשרות "לקחת חופש" או גמישות יתר בכל הנוגע לשעות וזמנים, על מנת להבטיח את שלומו ורווחתו של האדם. מישהו חייב לסייע לאדם בכל פעם שיש לו צורך מיידי, למשל כאשר הוא צריך להשתמש בשירותים, סובל מכאבים או רעב. הרגע הזה הוא בלתי הפיך וממשיך לקרות שוב ושוב, יום אחר יום. לכן, היתרון המשמעותי ביותר של בית אבות סיעודי חיפה הוא היותו מתקן המאויש על ידי מומחים רפואיים מיומנים שנמצאים שם מסביב לשעון כדי לסייע לדיירים הזקוקים לטיפול סיעודי. להתאמת המוסד הסיעודי המתאים ביותר לצרכי הקשיש, צרו קשר עם בית להורים מרס פארם.

הסבר מהו בית אבות חיפה

לייעוץ חינמי ומקיף

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  קרא עוד בנושא

  post-image
  מטפלת סיעודית

  מטפלים סיעודיים המונח "בית אבות" מתייחס לסוג מסוים של מוסד עבור קשישים אשר...

  המשך קריאה >
  post-image
  שירותי סיעוד לקשישים

  סיעוד לקשישים כולנו יודעים, כבר משחר ילדותנו, שבסופו של דבר גם ההורים שלנו...

  המשך קריאה >
  post-image
  טיפול סיעודי בבית

  טיפול בחולה סיעודי בבית השאלה האם עדיף להחזיק אדם סיעודי בביתו או להעביר...

  המשך קריאה >
  post-image
  ייעוץ והכוונה לבתי אבות

  הכוונה לבתי אבות לאחרונה התחלתם לשים לב שהזמן משפיע גם על ההורים שלכם,...

  המשך קריאה >
  post-image
  מטפלים סיעודיים זרים

  כיצד למצוא מטפל סיעודי מומלץ? אנשים רבים שרואים את הוריהם המבוגרים מתדרדרים רוצים...

  המשך קריאה >
  post-image
  חברות סיעוד בקריות

  חברת סיעוד בקריות "בית להורים" כולנו מנסים לבקר את ההורים שלנו לפחות פעם...

  המשך קריאה >