whatsapp phone

אודות

מי אנחנו

בית להורים הוא ארגון מהימן שמסייע לקשישים למצוא מסגרות מתאימות עבורם כבר מעל ל-30 שנה. הידע והניסיון הרב שצברנו לאורך השנים מספק לנו הבנה עמוקה ועוזר לנו ולכם לקבוע מהו הפתרון הטוב ביותר עבור יקיריכם. בין אם מתעורר צורך בבית אבות, מטפל בתחומי ביתם או כל שירות סיעודי אחר, חברתנו שואפת לקחת בחשבון את הצרכים, הרצונות ויכולות התפקוד של הקשישים, כמו גם את הדאגות וההעדפות שלכם ושל יקיריכם. בית להורים פועל בכל רחבי הארץ ומציע ליווי ותמיכה מקיפים, החל מסיוע בקבלת הקוד הסיעודי ועד לקליטת הדייר במסגרת החדשה להבטחת מעבר חלק ויצירת סביבה מטפחת ומכילה עבורם. המטרה שלנו היא להציע מגוון אפשרויות המותאמות לצרכים המגוונים של אוכלוסיית הגיל השלישי, בין אם יקיריכם זקוקים לטיפול מסביב לשעון או רק לסיוע במשימות מסוימות. בית להורים גאה להיות משאב מהימן אשר משרת במסירות משפחות רבות ברחבי הארץ, אנו נותנים עדיפות לרווחתם הפיזית, הרגשית והחברתית של יקיריכם, ומבטיחים שהם יקבלו את הטיפול הטוב ביותר ותשומת הלב המגיעה להם. אנו ננווט במורכבות של מציאת מצב החיים הנכון, על מנת לאפשר לכם ולמשפחתכם להתמקד במה שחשוב ביותר – להוקיר את הרגעים המשותפים ביחד.

אודות
אודות

לדאוג להורים שלנו

הדאגה להורינו נעוצה בהערכה עמוקה לכל מה שהם עשו למעננו. ככל שהם מתבגרים, אנו מבחינים בשינויים ביכולות הפיזיות או בבריאותם, אשר מעוררים אצלנו דאגה לגבי רווחתם. בחלוף הזמן כאשר הורינו מזדקנים, אנו נהיים מודאגים מהיכולת שלהם לטפל בעצמם, מהניידות שלהם או מהרגישות שלהם למחלות. דאגה זו משליכה גם לבריאותם הנפשית, מכיוון שאנו רוצים להבטיח שהם יישארו חדים ומעורבים במתרחש. אנו מעוניינים לוודא שיהיו להם המשאבים הדרושים כדי לחיות חיים מספקים, לראות אותם שמחים, מרוצים ומוקפים באהבה ותמיכה. זה טבעי לרצות לספק להם סביבה תומכת ומטפחת שבה הם יכולים לשגשג, לכן, בתור המשפחה שלהם שדואגת להם, אנו רוצים למצוא להם מסגרת סיעודית שתספק להם את כל השירותים שידרשו. אצלנו, בבית להורים, המקום שמעניק שירותי ייעוץ והכוונה בחינם, תמצאו את כל המידע שתצטרכו כדי לבחור את המסגרת הטובה ביותר ליקיריכם בעודכם מקבלים ליווי מקיף ותמיכה אישית לאורך כל הדרך.

למה דווקא אנחנו

benefit-icon
שקט נפשי

בית להורים אוסף עבורכם את כל המידע הדרוש ומאמת אותו כך שיהיה אמין ומקצועי בנוסף לשירותי הייעוץ וההכוונה אותם אנו מעניקים ללא תשלום. אנו עובדים במסירות ובנחישות על מנת לוודא כי כל קשיש נמצא במסגרת המתאימה לו ביותר – כדי לחסוך מהם את אי הנעימות, ומכם את הדאגה.

benefit-icon
ליווי מלא

אצלנו תקבלו את המעטפת המלאה – מענה מקצועי ומקיף החל מהשלב הראשון, זמינות מלאה עבור כל שאלה ותהייה, כמו גם סיוע בהתנהלות מול המוסדות הממשלתיים, עזרה בקבלת הקוד הסיעודי ובהכנת הדוחות הנדרשים וכמובן, קליטה מוצלחת של הקשיש במסגרת החדשה.

benefit-icon
שירות עד הבית

עם מעל 30 שנות ניסיון בתחום של עבודה עם בתי האבות המובילים בארץ, אצלנו תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהיקרים לכם נמצאים בידיים טובות ומיומנות. בעזרת הידע שרכשנו לאורך הזמן, עזרנו לאלפי קשישים למצוא את המסגרת המתאימה להם ביותר. אנחנו כאן כדי לעזור גם לכם!

benefit-icon
חיסכון בבירוקרטיה

איתנו, לא תצטרכו עוד לחשוש מהבירוקרטיה וכאב הראש הכרוך במציאת המסגרת המתאימה עבור יקיריכם. אנו חוסכים לכם שעות של חיפושים ופגישות עם בתי אבות, מרכזי סיוע או חברות סיעוד ובמקום, מאפשרים לכם למצוא את הסידור המושלם בעזרת תהליך קצר וקולע.

lines lines

השירותים שלנו

icon
שירות סיעודי עד הבית
icon
מיצוי זכויות מלא
icon
ייעוץ והכוונה לבתי אבות
icon
ליווי תהליך הקליטה
icon
שיקום וטיפול
icon
חבילת טיפולים

לייעוץ חינמי ומקיף

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם